David Zeller Foundation המכון על שם דוד זלר | מסע בשביל הלב 
bird-soaring.jpg (9k)

מסע בשביל הלב

מסע בשביל הלב - עטיפה
מחיר: 64 ₪
(כולל משלוח)
לרכישה אונליין הקליקו כאן לרכישה באמצעות הטלפון התקשרו ל 073-7258118
אנשים מופלאים ישנם באמצע הדרך. אנשים מופלאים מאוד. ואפשר למצוא אותם בקלות, אם רק מתאמצים לבחור את השביל שיש לו לב.

בספר זה מתוארים האנשים המופלאים שפגש המחבר בשביל שבו צעד, בלשון רגישה ונוגעת. למן ילדותו באמריקה, במשפחה שהייתה מתלמידיו הקרובים של קארל יונג, דרך שהות בקיבוץ בישראל, נסיעה בטרמפים להודו ושהות של שנה בה, וחזרה לאמריקה ולבסוף לישראל ולשורשים היהודיים. אכן, לעתים קרובות אפילו המסע הארוך ביותר מוביל אותך בסופו של דבר אל ביתך שלך.

רבי שלמה קרליבך, קרלוס קסטנדה, ראם-דאס, אלן ואטס, הרב גדליה קניג, "האֵם" (באשראם של שרי אורובינדו), שְׁרי פַּאד באבא, ר' זלמן שכטר-שלומי ואנשי מופת אחרים – כולם נשזרים כאן לפסיפס נהדר של גילויים רוחניים והעמקה אל תוך הלב והנשמה. וכל אחד מהם מתואר כאן בדרך המופלאה שבה הוא מסייע לאחרים למצוא את השביל המיוחד שלהם.

כהִיפִּי תאב-חופש בשנות השישים העליזות, כקיבוצניק המתענג על עבודת האדמה, כנזיר הודי (סַאדְהוּ), החי ללא בית ורוחץ בנהרות, ולבסוף כרב ומורה רוחני – בכל אחת מתחנות חייו מצליח המחבר ללקט ניצוצות רבים. אך למעלה מזה – הוא תמיד חותר לחבר את הניצוצות השונים כל-כך זה מזה לכלל אבוקה אחת גדולה ומאירה. לעולם אין להתייאש מלמזג – מערב ומזרח, פסיכולוגיה ורוחניות, מדיטציה וקבלה, יהודי והודי.

ככה זה כשצועדים בשביל הלב.


לחץ כאן להורדת פרק לדוגמה מן הספר

לחץ כאן לקריאת שני פרקים נוספים, שפורסמו בעתון מקור ראשון

האזינו לתכנית רדיו שהושמעה ברשת מורשת על הספר ועל המחבר:

Get the Flash Player to see this player.


השחקן מתי סרי מדבר ברשת ב' על הספר ועל שבת שעשה בצפת העתיקה מטעם המכון על שם דוד זלר:

Get the Flash Player to see this player.

כתבו על הספר

"הספר גדוש בסיפורים מתוקים ומושכי לב. אלו סיפורים מורי דרך, מלאים בתורות ובתובנות כיצד לחיות את החיים. קראתי וחזרתי וקראתי פעמים רבות."

"...בתחילת ספרו כותב זלר כיצד עודדו אביו לזכור ולהקשיב לחלומותיו מגיל קטן, ונדמה שעצה זו מלווה את כל מסעו. המסע בין שבילי הלב, מזמין את הקורא לאזור הדמדומים שבין חלום וערות, בין מזרח ומערב, בין מדיטציה לתפילה ובין שלל דמויות מרתקות. כל חלום או תמונה, ולו הקטנה ביותר כלטאה על הארץ או ציוץ הציפורים, מתורגמים לתובנה חדשה ב"פרק שירה" הגדול, הנכתב כחלק מתפילתו האינסופית והייחודית של המספר.

"המיתוסים הישנים על הפילוסוף ההולך ומחפש את האמת בכל פינה נידחת מקבלים פתאום ממשות. זלר מקשיב לכל, מאמין לכל מה שהוא שומע, ואיכשהו מצליח להפיק משהו עמוק מכל פגישותיו. תמיד מפליא לראות את העומק שהוא מצליח להפיק מכל מפגש"

ברוך כהנא, פסיכולוג וחוקר חסידות לקריאת מאמר הביקורת בשלמותו בעתון הצופה


"ואז, בתוך מרחב השקט אני חווה מעמד הר סיני פרטי, ביחידות. אני עוצם את עיניי ומרחף למרגלות הר סיני בקרב אחיי בני ישראל… הודיתי לאל הטוב, וגמרתי אומר בלבי לעשות ולשמוע"

מתי סרי, שחקן וכותב
מתוך כתבה שפורסמה בירחון 'חיים אחרים' על הספר ועל סמינר 'שֶׁבֶת שנערך בצפת העתיקה סמוך לט"ו בשבט תשס"ט. - לקריאת הכתבה בשלמותה (באדיבות 'חיים אחרים' וקבוצת מוטו תקשורת

"דוד זלר מבטא מיזוג מיוחד בין פסיכולוגיה ומוסיקה ויהדות, ללא הפרש בין פנימיות לחיצוניות. הוא מצליח להעביר בספר את הקסם המופלא שלו (ושל רבו, הרב קרליבך), ואת התורה המיוחדת שלו, המחברת עולמות בדרך עמוקה ואמיתית."

הרב משה שפירא, ראש מדרשת שובה

"ספרו של דוד זלר ז"ל הנו מסע רוחני מיוחד במכמני הנפש תוך כדי מפגשים אישיים מרתקים ברחבי תבל עם אנשים בעלי רוחב דעת ועומק קיומי. זהו שער עשיר וידידותי לכל מי שנתון כעת בחיפוש אחר אותנטיות פנימית יהודית, מתוך ראייה רחבה של מהות האדם."

הרב דב ברקוביץ', ראש בית אב ליצירה ולהתחדשות בתורה

"…צעדתי בשבילי הספר בצעדים מדודים ובקריאה איטית, מתוך ניסיון לחוות בתוכי את התהליך הרוחני שבו משתף אותנו הכותב, ובלב ניקרה בי השאלה-הקנאה: לכמה מאתנו ישנם האפשרות והאומץ לעשות "מסע חקר" שכזה בשבילי הלב שלהם, ולבנות עולם חדש שלם וייחודי רק להם?"

יפה גיסר, יו"ר בת עמי| Home | About Rabbi David Zeller | Book - The Soul Of The Story | מסע בשביל הלב | Music CDs |
| Teachings & Stories | Videos | Stay Informed |


This site is designed and maintained by
J-Town Productions Ltd.